P. C. Asmussen: Forstander

Forstander for Gøgler Produktionsskolen.

Uddannet fritidspædagog.

Lisbeth Fisker Enggaard: Underviser

Underviser på Butiks-linjen.

 

Liv Crecesse: Underviser

Underviser på Danse-linjen.

Selvlært koreograf og danser.

Jesper Rask Nordtorp: Underviser

Uddannet folkeskolelærer med linjefag i matematik og idræt
Uddannet IT-vejleder.

Rene Firring Givskud: Underviser

Underviser på Makerspace-linjen.

Uddannet mekaniker og pædagog.

Berith Nielsen: Underviser, Vejleder

Underviser og vejleder.

Uddannet hos Abdul Hantout (Dk), Die Etage (Berlin) og Anni Fratellinni (Paris). Bachelor i Æstetik og Kultur.

Friis: Underviser, Vejleder

Vejleder og underviser på Danse-linjen.
Vejleder på Butiks-linjen.
Uddannet ved Center for Rytmisk Musik og Bevægelse.

Johan Plessner: Underviser

Underviser. Autodidakt gøgler og artist, bla. med De Jydske Helte.

Sebastian Sadiki Danbæk: Underviser

Underviser i akrobatik på Artist-linjen.

Lone Andersen: Vejleder

Vejleder på Rap-linjen.

Uddannet socialpædagog, bachelor i dramaturgi.

Søren Karim Bech: Underviser

Rapper kendt som "Karim" fra bl.a. Bogfinkevej, ContraAuguste, Klub Dovensmart og som solisten “Marki Snøre”

Mikkel Veje Knudsen: Underviser

Producer og DJ kendt som "Mik V" fra Hiphop og Klub miljøet.

Henrik Juel: Underviser, Vejleder

Vejleder og underviser på Medie-linjen.
Vejleder på Café-linjen.

Uddannet socialrådgiver, voksenunderviser og projektleder uddannet fra Erhvervs akademiet i Aarhus.

Per Nissen: Underviser

Underviser på Medie-linjen.

Uddannet på Danmarks Journalisthøjskole.

Søren Otzen Kristensen: Underviser

Underviser på Træ & Design-linjen.

Uddannet friluftslærer og pædagog.

Anette Due: Underviser, Vejleder

Underviser og vejleder på Idé & Tekstil-linjen..

Uddannet pædagog. Diplomuddannelse i uddannelses-, erhvervs– og karrierevejledning.

Kamilla Marie Korsgaard: Underviser

Underviser på Idé & Tekstil-linjen.

Uddannet tekstilformgiver.

Gitte Møller: Vejleder

Projektkoordinator for Carpe Diem, samt vejleder for Makerspace-linjen og Træ & Pedel-linjen. Gitte arbejder udfra den systemiske metode.

Helene Andersen: Projektleder, Underviser

Projektkoordinator og underviser på Den kombinerede ungdomsuddannelse.

Nicholai Friis Pedersen: Underviser

Underviser på Den kombinerede ungdomsuddannelse.

 

Kjeld Lippert: Underviser

Underviser på Den kombinerede ungdomsuddannelse.

Sara El Achwah: Projektleder, Underviser

Projektleder og underviser, KUU Servicepilot Gellerup

Anne Marie Lihn: Underviser

Underviser på Cafe-linjen..

Uddannet køkkenleder.

Laila Pedersen: Underviser

Underviser på Café-linjen.

Uddannet køkkenleder.
Pædagogisk grunduddannelse.

Nanna Ehlert Ryssov: Ledelsessekretær

Ledelsesassistent.

Ansvar for projekter og referater mm.

Marianne Nielsen: Administrator

Administration, økonomi og kontor.

Mads Bischoff: IT artist, Webmaster

IT artist og webmaster.

Autodidakt trommedanser, webdesigner og netværks-administrator.

Ea Ejersbo: Ledelsessekretær

Ledelsessekretær.

Intern struktur og eksterne projekter