Ansigtsmaling i festugen

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Gratis ansigtsmaling i festugen!
Gratis ansigtsmaling i festugen!

Gøglerskolens Idé- og Tekstil-linje tilbyder gratis ansigtsmaling til alle børn under festugen!
Det foregår på alle hverdage, fra kl. 10.00 til 12.00, i Musikhusets foyer![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3031″ img_size=”medium” onclick=”img_link_large”][vc_single_image image=”3030″ img_size=”medium” onclick=”img_link_large”][vc_column_text]Vores elever er arbejdsomme, modige og meget dygtige til at male børn![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Del denne nyhed

Gøglerskolen benytter Google Analytics og cookies!

For at gøre hjemmesiden bedre og sikre dig den bedste oplevelse, har vi ligesom rigtig mange andre, installeret Google Analytics. Ligeledes benytter hjemmesiden cookies. Klik på 'Jeg hjælper gerne' for at hjælpe os. Dit valg bliver gemt i en cookie på din computer, som udløber om 180 dage.